Головна » 2014 » Квітень » 11 » Романтизм мистецької колекції Художнього музею у звуках музики.
Романтизм мистецької колекції Художнього музею у звуках музики.

11 квітня у приміщенні Художнього музею, що знаходиться у Луцькому замку Любарта, відбувся грандіозний концерт віртуозної піаністки, заслуженої артистки України Етели Чуприк. Подія сколихнула небайдужі серця присутніх, які із захопленням слухали кожну нотку споглядаючи із завмиранням серця кожен порух руки гості.

Концерт відбувся у контексті проекту «Романтизм у мистецтві XIX століття», що і підкреслювала тематика зали та вибрані до виконання твори. Ведучими вечора були Зоя Навроцька та Василь Ворон, які влучно доповнили своїми промовами гру віртуоза. У програмі прозвучала геніальна музика романтиків Ф.Шопена, Ф.Ліса, Р.Шумана, С.Рахманінова, а також імпровізація піаністки, присвячена полотну австрійського Й.Нейгебауера «Сестрички».

Кожен виконаний твір приймали гучними оплесками, а в знак подяки дарували теплі слова та чудові квіти.

Джерело: Художній музей у Луцьку

Категорія: Художній музей | Переглядів: 666 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3