Головна » 2014 » Квітень » 11

11 квітня у приміщенні Художнього музею, що знаходиться у Луцькому замку Любарта, відбувся грандіозний концерт віртуозної піаністки, заслуженої артистки України Етели Чуприк. Подія сколихнула небайдужі серця присутніх, які із захопленням слухали кожну нотку споглядаючи із завмиранням серця кожен порух руки гості.

Шановні учасники!

Проведення круглого столу на тему «Музейні колекції писанок: формування, збереження та популяризація» та підбиття підсумків і нагородження переможців ХХ Обласного конкурсу „Волинська писанка третього тисячоліття” відбудеться після Великодня.

11 квітня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася зустріч колишніх в’язнів фашистських концтаборів з представниками обласної та міської влади.