Головна » 2014 » Квітень » 04

3-4 квітня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулася Міжнародна наукова конференція «Польська культура в контексті волинського тексту». Організаторами її виступили Волинський краєзнавчий музей та кафедра слов’янської філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, Житомирський державний університет імені Івана Франка та Люблінський Католицький університет імені Івана Павла ІІ.

Понад 80 картин і стільки ж своєрідних поглядів на сучасне мистецтво. З творчістю молодих волинських художників у ці дні можна ознайомитись в галереї мистецтв Ковельського історичного музею.