Головна » 2015 » Жовтень » 20

XXІІ міжнародна наукова конференція „Волинська ікона: дослідження та реставрація” відбудеться 21-22 жовтня 2015 року на базі Музею волинської ікони, відділу Волинського краєзнавчого музею, у м. Луцьку Волинської області.

Порядок роботи та програма,

прес-реліз

20 жовтня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася презентація другого, виправленого і доповненого науково-популярного видання членів Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України доктора історичних наук, професора Дем’янюка Олександра Йосиповича, заслуженого працівника культури України Гулька Геннадія Яковича «Волинський пантеон: Схід–2014».

У музеї прикордонників – нова експозиція. На стендах – залишки зброї, привезені з АТО, на світлинах – волиняни, які загинули під час виконання священного обов’язку.