Головна » 2020 » Січень » 24

23 січня у Художньому музеї, відділі Волинського краєзнавчого музею, відбулося урочисте відкриття художньо-меморіальної виставки «Андроник Лазарчук: родом з Волині, серцем – з Україною».

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, 27 січня о 12:00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться історична година «Пам’ять про Голокост єврейського населення Волині».

Напередодні чергової річниці бою під Крутами Волинський краєзнавчий музей 28 січня запрошує на лекцію «Крутяни з Луцького повіту».

26 січня о 15 год. відбудуться «Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони»

П Р Е С Р Е Л І З

З нагоди Дня Соборності України краєзнавцем, офіцером групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України Сергієм Яровенком передано Волинському регіональному музею українського війська та військової техніки прапор України з підписами та побажаннями миру від жителів села Кримське Луганської області.

До Дня Соборності України у Ковельському історичному музеї представлено тематичні матеріали про діяльність Синьожупанної дивізії Армії УНР.