Головна » 2019 » Травень » 17

День вишиванки – всеукраїнське свято національної єдності. У цей день та напередодні Міжнародного дня музеїв у Кортеліському історичному музеї була оформлена для відвідувачів виставка вишитих українських сорочок, рушників, картин – «Поліська вишивка».

16 травня, з нагоди 590-ї річниці з’їзду європейських монархів у Луцьку і Міжнародного дня музеїв, студенти-музейники 4 курсу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки провели екскурсію-квест на території історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».

Волинському краєзнавчому музею Українським інститутом національної пам’яті передано для експонування виставку «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».