Головна » 2018 » Липень » 09

6 липня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Дорогоцінний дарунок творчості», на якій представлені курсові та дипломні творчі роботи студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського, що були виготовлені впродовж 2017–2018 років.

У Художньому музеї завершив роботу семінар під назвою «Бізнес як військова стратегія: битва під Берестечком», який тривав впродовж 5-6 липня. Він містив не тільки науково-практичне спрямування, а й культурно-мистецький аспект.

6 липня у ніч на Івана Купала біля о. Татарка відбулося обрядове дійство «Ця чарівна купальська ніч», організаторами якого були працівники Іваничівського історичного музею. Для молоді були проведені різноманітні купальські обряди...