Головна » 2017 » Березень » 03

Весняними барвами порадувала відвідувачів виставка творів пейзажного живопису «Моя Волинь, мої Карпати» художника Ореста Хмельовського, яка відкрилася 2 березня у Волинському краєзнавчому музеї. На виставці представлений творчий доробок художника останніх п'яти років.

2 березня в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася презентація нових видань Лесі Українки та книг, присвячених родині Косачів і видатним волинянам. На зустріч зі студентами та викладачами завітали директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк і головний хранитель музею Наталія Пушкар, які представили музейні наукові та літературно-художні твори про видатну землячку, її оточення та доробки Лесі Українки.

Міщан та гостей Луцька кличуть на весняно-історичну прогулянку. «Діялося у Луцьку навесні» – таку назву матиме екскурсія. Дата і місце проведення: 4 березня, 15.00 – 16.30, м. Луцьк