Головна » 2014 » Лютий » 20
   З 20 лютого в приміщенні Волинського краєзнавчого музею експонується виставка «Пророк, оспіваний землею» (Шевченкіана з фондів Волинського краєзнавчого музею), в контексті заходів присвячених 200-річчю від народження Т.Г.Шевченка.
   У ці дні проходять заходи з нагоди 70-річниці визволення населених пунктів Ковельщини від німецько-фашистських загарбників, згадуються імена наших жителів, які своєю мужністю, безкорисною любов'ю, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення Ковельщини від окупації. Cивочолі ветерани Великої Вітчизняної війни та голови ветеранських організацій Ковельського району зібралися у конференц-залі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.