Головна » 2012 » Червень » 22
Підземелля у Луцькому історико-культурному заповіднику – у ТОП-5 наймістичніших в Україні.
    Підземний комплекс під луцьким костелом Петра і Павла очолив п’ятірку найзагадковіших підземель України. Рейтинг оприлюднив сайт проекту ILoveUkraine.
   Часом підземелля можуть розповісти про місто більше, ніж наземна архітектура. Стокілометрові лабіринти, предмети побуту, написи на стінах – ось далеко не повний перелік того, що можна побачити під час екскурсії підземеллям.
Науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею розповіла історію Луцької тюрми та її в'язнів.
    Чергова екскурсія в межах проекту «Екскурсоводи у відпустці» була присвячена темі Луцької тюрми і її в’язнів, пам’ять яких волиняни вшановують 23 червня.
   Розпочалася екскурсія традиційно о 18 годині, але не у сквері «Зоряний», а в обласному краєзнавчому музеї.
   Провела захід Марія Філонюк – науковий співробітник цієї установи, правнучка українського шевченкознавця, учасника національно-визвольного руху і політв'язня Миколи Куделі.