Головна » 2015 » December » 28 » Збережемо зелену красуню Волинського лісу!
Збережемо зелену красуню Волинського лісу!

25 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година «Збережемо зелену красуню Волинського лісу!» у рамках проведення Всеукраїнської екологічної операції «Ялинка».

Учасники заходу – учні 3-го класу гімназії № 18 міста Луцька познайомились з виставкою декоративних сувенірних ялинок із природних матеріалів та матеріалів вторинного використання «Створи свято своїми руками», яку презентували студенти кафедри дизайну Луцького національного технічного університету. Діти переконалися, що для створення святкової новорічної атмосфери у своїй оселі не обов’язково губити живу ялинку – можна зробити букет із гілок хвойних дерев або рукотворну ялиночку з паперу, картону, горішків, шишок, гілочок, вати, тощо.

Співробітники музею запропонували школярам виготовити одну із представлених на виставці ялиночок – «засипану снігом» ніжну новорічну красуню.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 826 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3