Головна » 2016 » September » 20 » Затурцівський музей запрошує на захід до 160-річчя від дня народження Івана Франка

21 вересня 2016 року в Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбудеться літературно-мистецький захід “Я син народа”, присвячений 160-річчю з дня народження Івана Яковича Франка.

Силами музейних працівників, членами просвітянського осередку “Джерело”, вчителів Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату “Центру освіти і соціально-педагогічної підтримки” та учнів місцевої школи імені В.К.Липинського, крім читання поезії та прози Великого Каменяра, будуть показані сценки з його драматичних творів і казок для дітей.

На завершення програми відбудеться показ фільму “Перехресними стежками”, створеного Волинським телебаченням за сценарієм та з участю заслуженої артистки України Галини Кажан.

В.Кушнір,
завідувач Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 679 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0