Головна » 2021 » July » 27 » З колекції Ковельського музею: адресна табличка 1933 року
З колекції Ковельського музею: адресна табличка 1933 року

У фондах Ковельського історичного музею зберігається адресна металева табличка міжвоєнного періоду.

Овальної форми (8,9*6,4 см) з двома круглими наскрізними отворами у верхній і нижній частині для кріплення на стіну. На білому тлі металевої пластини написи червоною фарбою „MAGISTRAT m. KOWLA”, нижче –цифра „280” і ”ROK 1933”.

Отож, табличка знаходилась на будинку, де розташовувався міський магістрат у 1933 році за адресою: вулиця Варшавська, 280 (нині – вулиця Незалежності, 156).

Колись такі адресні таблички допомагали ковельчанам орієнтуватися у місті, а нині вони допомагають нам орієнтуватися в історії рідного міста. Подібні таблички або маркування сьогодні є нагадуванням про колишні часи і режими, різні політичні напрямки та соціальні порядки, врешті – про іншу естетику.

Якщо ви маєте старі адресні таблички, маркування, що відносяться до різних історичних періодів – приносьте в музей! Разом збережемо історію рідного Ковеля!!!

Мирослава Мороз,
головний зберігач фондів Ковельського історичного музею

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 326 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0