Головна » 2017 » June » 2 » Волинський музейник Фаїна Рябчикова виграла подорож до Італії!
Волинський музейник Фаїна Рябчикова виграла подорож до Італії!

Оголошено результати конкурсу від кластеру EUNIC Україна для музейників.

Конкурсна комісія кластеру EUNIC Україна, до якого входять культурні центри Австрії, Великобританії, Греції, Італії, Німеччини, Польщі, Франції, Чехії, розглянула всі 58 заявок, які поступили до експертної ради проекту, в результаті якого було сформовану групу з фахівців музейної справи України, які відвідають музейні заклади європейських країн, поділяться отриманим досвідом з іншими українськими колегами і напишуть спільні рекомендації щодо організації історичних музеїв в Україні.

Зокрема, були відібрані такі кандидати :

- Подорож до Італії :
1. Гайдукевич Анастасія, начальник Відділу музейної справи Українського інституту національної пам`яті (м. Рівне/м. Київ)
2. Рябчикова Фаїна, доцент кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк)

В І Т А Є М О !!!

Джерело: Музейний просторі України

Категорія: Музей історії Волинського національного університету імені Лесі Українки | Переглядів: 804 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.6/9