Головна » 2014 » November » 26 » Учасників АТО розважатимуть екскурсіями Луцьком.
Учасників АТО розважатимуть екскурсіями Луцьком.

Учасникам АТО обіцяють організовувати екскурсії Луцьком, зокрема показуватимуть і Музей волинської ікони, – повідомляють Волинські Новини.

Про це під час засідання 66-ї сесії Луцької міської ради повідомив мер Микола Романюк.

«У нас в госпіталі перебувають хлопці, які були в зоні АТО. Я впевнений, що багато із них відкриє для себе щось нове у рідному місті. Я впевнений, що навіть в Музеї волинської ікони багато хто із них не був», – зауважив міський очільник.

Так, зі слів начальника відділу промоції, управління туризму та промоції міста Луцька Богдана Каліша, психологічна реабілітація учасників АТО – важлива справа, якою може й буде займатися управління туризму.

До слова, фінансування заходів щодо виконання Програми розвитку туризму у місті Луцьку на 2015- 2016 роки здійснюється за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел. Загальний орієнтовний обсяг Програми на 2015 – 2016 роки становить 956 тисяч гривень.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 837 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3