Головна » 2019 » November » 15 » У Володимирі-Волинському відбулася конференція «Хроніки Ладомерії»
У Володимирі-Волинському відбулася конференція «Хроніки Ладомерії»

13 листопада Адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» провела IV Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію «Хроніки Ладомерії», присвячену 820-тій річниці утворення Галицько-Волинської держави та 695-тій річниці надання Володимиру магдебургського права.

З вітальним словом до її учасників звернулися директор ДІКЗ «Стародавній Володимир» Володимир Пикалюк, заступник начальника управління культури, з питань релігії та національностей Волинської ОДА Валерій Дмитрук та заступниця міського голови Володимир-Волинської міської ради Лариса Кулікова.

Свої змістовні доповіді представили науковці зі Львова, Києва, Луцька, Дрогобича та Володимира-Волинського.

За матеріалами конференції видано збірник.

Джерело: Адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир»

Категорія: Державний історико-культурний заповідник „Стародавній Володимир” | Переглядів: 334 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2