Головна » 2015 » July » 18 » У Володимир-Волинському музеї пройдуть історичні читання з нагоди 1000-ліття пам’яті князя Володимира Великого

З нагоди 1000-ліття пам’яті видатного князя Володимира Великого у Володимир-Волинському історичному музеї 22-23 липня відбудуться історичні читання.

Наукові співробітники Володимир-Волинського музею, ДІКЗ «Стародавній Володимир», міської гімназії прочитають цікаві і пізнавальні лекції про державотворчу діяльність князя та утвердження християнства на землях Володимирщини і Західної Волині, розкажуть про життєвий шлях та маловідомі сторінки його біографії, ознайомлять з відображенням образу  Володимира Великого в українському фольклорі, повідають про жінок князя Володимира. Про це повідомляє сайт міста.

Читання триватимуть протягом 22-23 липня.

Початок 22 липня о 16.00 год. у Володимир-Волинському історичному музеї

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 829 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1