Головна » 2015 » January » 15 » У Маневицькому музеї відзначили 75-річчя створення району.
У Маневицькому музеї відзначили 75-річчя створення району.

У Маневицькому районному краєзнавчому музеї відбулася урочиста академія з нагоди 75-ої річниці створення Маневицького району.

„З днем народження, мій любий краю”, – такими словами ведучий заходу, директор музею Петро Хомич розпочав урочистості. Учасниками заходу були священнослужителі, почесні громадяни, заслужені діячі та працівники різних галузей, керівники району різних років, нагороджені орденами за заслуги перед Вітчизною, поетеси, композитори, керівники установ, організацій району, військовослужбовці, що вели бойові дії в АТО.

Історичний екскурс в минуле району від часів Київської Русіі аж до сьогодення зробив директор загальноосвітньої школи №1 Анатолій Артишук.

Представник Президента України в Маневицькому районі 1995 - 1997 років Степан Нечипорук проаналізував буремні та переломні роки його розвитку, вказав, що і на сьогодні Маневиччина входить до числа передових в області.

Для присутніх у залі звучали чудові музичні композиції у виконанні артистів районного Будинку культури.

Джерело: Маневицька райдержадміністрація

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 862 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0