Головна » 2013 » Травень » 8 » У Ковелі в музеї Слави ветеранів Афганістану відбулася тематична зустріч „Урок мужності”.
З нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, 8 травня 2013 року в музеї Слави ветеранів Афганістану, відбулася тематична зустріч «Урок мужності» для дітей, які перебувають на обліку в кримінальній міліції у справах дітей. Дану зустріч організували працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з кримінально-виконавчою інспекцією, відділом кримінальної міліції у справах дітей Ковельського міського відділу УМВС України у Волинській області.
Перед присутніми виступили голова Ковельської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Савосюк. Микола Іванович, під час виступу розповів про подвиги радянських солдат при виконанні інтернаціонально обов’язку в Республіці Афганістан. Дітям продемонстровано документальний фільм «Біль моя –Афганістан».

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 961 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0