Головна » 2020 » September » 4 » У Художньому музеї триває тиждень Миколи Кумановського (ФОТО, ВІДЕО)
У Художньому музеї триває тиждень Миколи Кумановського (ФОТО, ВІДЕО)

У рамках проєкту «Тиждень Миколи Кумановського у Художньому музеї» вже відбулась низка цікавих подій. Окрім друзів художника, які приходять сюди із щирим пошануванням та колоритними спогадами, частими гостями музею стали луцькі журналісти і студентська молодь навчальних закладів міста. 2 вересня – це знімальна група 12-го каналу та студенти Волинського коледжу культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського. Змістовна розповідь екскурсоводів про життя та творчість художника не тільки поповнила їх базові знання про сучасне українське мистецтво, а й розширила уяву про художнє життя Луцька, культуру краю.

Твори Миколи Кумановського долучені до виставкової експозиції полотен знаменитих мистців другої половини ХХ ст. зримо увиразнили контрасти творчих концепцій того часу та особливість пошуків видатного лучанина.

Джерело: Художній музей м. Луцька, відділ ВКМ

Відео 12 канал:

Категорія: Художній музей | Переглядів: 239 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0