Головна » 2011 » Грудень » 12 » Реставрацію музею-садиби В’ячеслава Липинського відзначено на європейському рівні.
Музей-садибу В’ячеслава Липинського, що в селі Затурці Локачинського району відзначено на міжнародному рівні. Про це 12 грудня 2011 року на оперативній нараді повідомив голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук.
8 грудня поточного року у місті Люблін підведено підсумки ХІ Міжнародного конкурсу „ДІМ 2011” на кращі інвестиції у будівництві по обидві сторони кордону.
За рішенням журі, лауреатом конкурсу (ІІІ місце) у номінації „Реставрація пам’яток архітектури” став відреставрований палац-садиба родини Липинських. На його реставрацію затрачено 2,8 млн грн з державного бюджету України та 800 тис грн з обласної казни.
Борис Клімчук вручив нагороду конкурсу „Кришталева цеглина” замовнику об’єкта – головному управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації в особі його начальника Юрія Куца. Нагороди також присуджені виконавцю будівельних робіт – АТ „Вишків” та проектувальнику – Волинській філії УНДІ „Проектреконструкція”.

Прес-служба Волинської облдержадміністрації
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 1062 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1