Головна » 2015 » September » 14 » Польські науковці у Луцьку пошанували Холмську Чудотворну ікону
Польські науковці у Луцьку пошанували Холмську Чудотворну ікону

Музей волинської ікони відвідали учасники Міжнародної конференції „На перекір святотатству – важка дорога повернення до священної ікони Матері Божої Хелмської”, присвяченої 250-літтю коронації Холмської Чудотворної ікони Богородиці, яка розпочала свою роботу 7 вересня у Любліні.

Професор Збігнев Щерба, доктор Мирослав Зайдлер, доктор Медард Масловський з великим інтересом ознайомились з музейною експозицією. Біля Холмського Чудотворного образу гості обмінялися думками з працівниками музею з приводу реставрації, зберігання та сучасних традицій пошанування ікони.

До фондів музею учасники конференції передали медаль „Матір Божа Хелмська – ювілей коронації 1765-2015” і „Папку Хелмську” з диском гімнів до Холмської ікони Богородиці та підбіркою відтисків давніх гравюр з колекцій музеїв Польщі, присвячених коронації Чудотворної ікони.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 838 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5