Головна » 2015 » May » 13 » Обласний музей запрошує на показ волинської моди
Обласний музей запрошує на показ волинської моди

14 травня 2015 року о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї, в рамках святкування Міжнародного дня музеїв, відбудеться показ колекцій одягу «Волинська мода: традиції і сучасність».

Перша частина – «Традиції», буде представлена колекцією традиційного вбрання волинян та поліщуків з фондів Волинського краєзнавчого музею, яку продемонструють учениці I курсу відділу хореографії Волинського державного училища культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського (хореограф Моісєєнко О. В.). До запропонованої до показу відвідувачам музейної збірки входять сорочки буденні та святкові, безрукавки, спідниці, пояси, головні убори тощо.

Друга частина – «Сучасність», буде представлена колекцією сучасного вбрання з елементами традиційного декорування «Волинські мотиви», створеною майстрами і учнями виробничого навчання швейного відділення Волинського технікуму Національного університету харчових технологій. Власну колекцію продемонструють також учні дизайн-студії Луцького центру професійно-технічної освіти (керівник Градицька Н. Б.).

Дитячі вишиванки представить хореографічний колектив «Сузір’я» Луцької загальноосвітньої школи I-III ступенів №15 (керівники Кривянчук М. М. та Кривянчук Л. М.).

На завершення заходу прозвучить музичне вітання від учнів Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 768 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6