Головна » 2016 » October » 15 » «Гордиться серце: слава Україні! Героям слава! – журиться земля…»
«Гордиться серце: слава Україні! Героям слава! – журиться земля…»

Іваничівський історичний музей підготував пересувну фотодокументальну виставку, яка експонувалася у районному Домі «Просвіта», де відбувалися урочистості до Дня захисника України.

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, Україна святкує день Захисника України, день Українського Козацтва і день створення УПА. Протягом усього свого багатовікового існування Україна – Русь не тільки героїчно боронила свої землі, а й була фортецею, яка захищала Європейську цивілізацію від знищення кочовими народами. Сьогодні історія повторюється і Україна знову захищає Європу від Російської імперії.

Виставка складається із розділів, які відображають сторінки історії України доби козацтва і Запорізької січі, створення УПА, подій на Майдані – Революції Гідності.

Окремі стенди присвячені героям Небесної Сотні, земляку Сергію Байдовському, та героям-землякам, що загинули під час антитерористичної операції в зоні АТО захищаючи цілісність і незалежність нашої держави.

Іваничівщина втратила за час неоголошеної війни дванадцять захисників. Це: Грицюк Михайло, Кантор Ігор, Пушкарук Володимир, Пугач Ігор, Якобчук Володимир, Дармофал Сергій, Потапчук Станіслав, Янчук Валерій, Комаристий Андрій, Сливка Ігор, Артеменко Анатолій, Рупа Віктор.

Вічна Слава Героям України!

Виставку доповнила викладка літератури на дану тематику, яку підготували працівники районної бібліотеки.

Лариса Куль,
директор Іваничівського історичного музею

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 912 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0