Головна » 2016 » August » 23 » День міста у Луцьку по-князівськи
День міста у Луцьку по-князівськи

У межах відзначення Дня міста в Луцьку стартував фестиваль середньовічного духу “Князівський бенкет”. Офіційне відкриття відбулося у суботу, 20 серпня.

Святкова хода учасників фестивалю розпочалася із Братського мосту. Далі середньовічні персонажі слідували до Замкової площі. Там на них чекав “князь Вітовт” із своєю свитою. “Лицарі”, “селяни”, “священнослужителі” та інші персонажі із прапорами на конях вітали усіх лучан, які зібралися на відкриття фестивалю.

Опісля розпочався лицарський турнір. Спочатку хлопці показували вправність володіння зброєю “один на один”. Боротьба стала запеклою, і уже усі рицарі в обладунках “билися” між собою.

У Луцькому замку та на площі розташувалися намети із виробами народних промислів та наїдками — тут і кухні інших країн, українська медовуха та випічка.

Джерело: Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 820 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1