Головна » 2014 » July » 3 » Замком Любарта проведено екскурсію для молоді з особливими потребами.
Замком Любарта проведено екскурсію для молоді з особливими потребами.

Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві із Центром туристичної інформації та послуг організував екскурсію до найвідомішого осередку Волині – Замка Любарта.

Тридцять людей із громадської організації для молоді з особливими потребами „Джерело життя” мали чудову нагоду доторкнутися до епохи ХIV-ХV століть та зануритися в атмосферу лицарських боїв. У цьому їм допоміг відомий історик, дослідник  та краєзнавець Петро Троневич.

Наприкінці заходу всі присутні отримали морозиво від представників ТМ „Лімо”.

Джерело: Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 868 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1