Головна » 2014 » Квітень » 16 » Волинський краєзнавчий музей експонує виставку до дня народження В’ячеслава Липинського.

У ці дні Волинський краєзнавчий музей проводить заходи, приурочені до дня народження українського історика, публіциста, громадського та політичного діяча В’ячеслава Липинського. Зокрема, в обласному краєзнавчому музеї нині діє пересувна фотодокументальна виставка „Я хочу, щоб була Україна...”, присвячена життю і творчості В’ячеслава Липинського.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 650 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1