Головна » 2014 » July » 3 » Волинське телебачення показало урочистості у Колодяжненському музеї Лесі Українки з нагоди 165-річчя Олени Пчілки та 65-річчя музею (ВІДЕО).

Про роботу V Всеукраїнської науково-практичної конференції „Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”, присвяченої 165-річчю від дня народження Олени Пчілки та 65-річчю з часу створення Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, та урочисті заходи з нагоди ювілеїв розповіла у телевізійних новинах Волинська ОДТРК:

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 859 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/8