Головна » 2013 » Грудень » 13 » У волинський музей – в гості до Святого Миколая.
У волинський музей – в гості до Святого Миколая.
   13 грудня в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбувся урок-казка „В гості до Святого Миколая”.

Найменшим відвідувачам музею – учням 2-го класу Луцької загальноосвітньої школи №25, було запропоновано цікаву розповідь про життя Святого Миколи-чудотворця, про те, як він потрапив на герб Луцька, і чому всі так люблять і шанують цього святого.

Діти активно долучались до розповіді і згадували цікаві історії, що пов’язані з українським Дідом Морозом – Миколаєм, співали йому пісню. На заході діти також мали можливість власноруч написати Миколаю листа із бажаннями та виготовити іграшку-сувенір на ялинку.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 994 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1