Головна » 2014 » Квітень » 1 » У Рожищенському музеї презентовано Луцьке Євангеліє.
У Рожищенському музеї презентовано Луцьке Євангеліє.

У вівторок, 1 квітня, у місті Рожище у приміщенні районного краєзнавчого музею відбулася презентація факсимільного видання Луцького Євангелія 14 століття, – повідомило Єпархіальне управління.

З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта у заході взяли участь секретар Волинської єпархії протоієрей Микола Бондарук, голова Інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук, благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко. Від влади були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Тарас Володимирович Войтович та заступник голови районної ради Юрій Зіновійович Пироганич та керівництво музею.

Отець Валентин розповів про те, яким чином дану реліквію було віднайдено та передруковано. У свою чергу Секретар єпархії протоієрей Миколай Бондарук передав Євангеліє керівництву музею.

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 735 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0