Головна » 2014 » October » 14 » У музеї ікони відбувся тематичний захід до свята Покрови Богородиці.
У музеї ікони відбувся тематичний захід до свята Покрови Богородиці.

14 жовтня у Музеї волинської ікони відбувся тематичний захід, присвячений одному із найбільш шанованих православним і греко-католицьким світом празників – Покрову Пресвятої Богородиці. Учасниками заходу стали учні Луцького педагогічного коледжу та Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури.

Зустріч розпочала провідний науковий співробітник Людмила Карпюк. Вона представила учнівському загалу і всім присутнім давні ікони, детально розповівши про історичну основу та особливості іконографії «Покрови» «Волинського Іконописця 1630 року», та «Покрови» 18 ст. з Волині.

Розповіла про українські звичаї та обряди, пов’язані із цим святом, провідний науковий співробітник Світлана Василевська. А далі, пройшовши залами музею, усі присутні, мали можливість оглянути експозицію та почути цікаву і захоплюючу розповідь про волинські ікони молодшого наукового співробітника Ірини Москалюк.

На згадку про відвідини музею учні отримали буклети про Музей волинської ікони.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 876 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1