Головна » 2014 » Квітень » 1 » Свято птахів у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї.
Свято птахів у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї.

Про довгоочікуваний прихід весни і перелітних птахів, про звичаєвість українського народу, що пов’язана із поверненням пернатих із вирію, і бережливе відношення до природи спілкувались в Камінь-Каширському краєзнавчому музеї на святі, що було приурочене Міжнародному дню птахів.

Захід мав за мету розширити знання дітей про орнітофауну краю та привернути їх увагу до проблем охорони рідкісних видів, навчити спостерігати за весняними змінами в природі, аналітично мислити, бути турботливими та уважними.

Школярі дізнались багато цікавої інформації про життя птахів нашої місцевості і про тих, які занесені до Червоної книги України та до Європейського червоного списку, розгадували загадки, грали ігри, вчили прислів’я і приказки, слухали спів пташок і намагались їх в ігровій формі звуконаслідувати.

Зацікавили учнів телеграми від пернатих друзів, як ось: «Усім школярам міста. Дуже вдячні за турботу в тяжкий зимовий час. Розповімо про вас птахам, які летять до вас. Дамо їм вашу адресу. До зустрічі наступної зими. Снігурі».

Сподобалась школярам й фізкультхвилинка, яка, окрім відпочинку, ще й показала, наскільки діти люблять свою землю та природу:

«– Якщо ви саджаєте і доглядаєте квіти, дерева, кущі – підніміть руки!

– Якщо болить душа за понівечене дерево, зрубану ялинку, забруднену річку  - покладіть руку на серце!

– Якщо ви не смітите на вулиці – плесніть в долоні!

– Якщо ви не ламаєте гілочок дерев – тупніть ногою!

– Якщо ви не спалюєте у дворі листя, дими якого забруднює повітря шкідливими речовинами, – почухайте собі носики!

– Якщо ви переконані, що кожній людині треба піклуватись про природу, про все живе – простягніть руки сусідам і візьміться за руки!»

На згадку про свято дітвора отримала паперові журавлики.

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 710 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0