Головна » 2014 » September » 24 » Просять відремонтувати приміщення Музею історії Луцького братства.
Просять відремонтувати приміщення Музею історії Луцького братства.

Приміщення, де розташований Музей історії Луцького братства, потребує ремонту. Про це йшлося 24 вересня під час чергового засідання сесії Луцької міської ради, – інформує vip.volyn.ua.

Депутат Аскольд Пекарський повідомив, що приміщення за адресою Кондзелевича, 5 потребує ремонтних робіт. За словами депутата, воно є архітектурною пам’яткою, в якій зараз розміщений Музей історії Луцького братства. Окрім того, цей музей, за словами Аскольда Пекарського, а відповідно і приміщення, внесений до переліку туристичних об’єктів Луцька. Тому він має відповідно виглядати.

Запит депутати підтримали.

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 844 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1