Головна » 2014 » October » 17 » „Небесна сотня” Надії Корнійчук.
„Небесна сотня” Надії Корнійчук.

17 жовтня 2014 року у приміщенні Волинського технікуму Національного університету харчових технологій відбулася презентація книги Надії Корнійчук «Небесна сотня», підготовлена співробітниками Волинського краєзнавчого музею і Музею жертв тоталітарних режимів.

Надія Федорівна Корнійчук – публіцист, перекладач, дослідниця-краєзнавець, поетеса, громадська діячка – народилась у селі Ківерці (нині Прилуцьке) на Волині. По закінченні української філології Львівського національного університету ім. Івана Франка, мешкала в м. Рівному, викладала в школі та педагогічному інституті, пізніше – в освітніх, культурних закладах м. Луцька.

У творчому доробку Надії Корнійчук більше двадцяти книг, поетичних і прозових, а також краєзнавчих досліджень.

Вступне слово на вечорі мала Ніна Олексіївна Патрай – зав. Музею жертв тоталітарних режимів, що при Волинському технікумі харчових технологій. Про життєвий і творчий шлях Надії Федорівни розповіла провідний науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи Волинського краєзнавчого музею Лариса Василівна Гриб.

Книгу «Небесна сотня» представила громадська діячка Зінаїда Анатоліївна Жураковска.

Під час музейного заходу відвідувачі особисто познайомилися із авторкою. Студенти технікуму прочитали поезії з книги «Небесна сотня», присвячені волинянам, які загинули на Київському Євромайдані під час Революції гідності. Студенка Східноєвропейського національного університету Оксана Ніщук виконала пісню «Пливе кача».

Категорія: Музей жертв тоталітарних режимів | Переглядів: 1585 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2