Головна » 2014 » Квітень » 2 » Музей запрошує до участі у круглому столі „Музейні колекції писанок: формування, збереження та популяризація”.

Управління культури Волинської облдержадміністрації

Волинський краєзнавчий музей

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у роботі круглого столу

«Музейні колекції писанок:

формування, збереження та популяризація»

Теми для обговорення:

1. Формування колекцій писанок музейними установами.

2. Зберігання писанок у музейних колекціях: досвід музеїв, рекомендації фахівців.

3. Форми й методи популяризації музейних колекцій писанок і традицій великодньої обрядовості.

4. Майстри-писанкарі у збереженні традицій та розвитку писанкарського мистецтва.

Круглий стіл відбудеться 16 квітня 2014 року.

Усіх зацікавлених просимо надіслати заявку для участі в роботі круглого столу до 10 квітня 2014 року (форма заявки додається) за адресою: 43005, м. Луцьк, вул. Шопена, 20, каб. № 2 або електронною поштою: [email protected] , [email protected]

Матеріали доповідей увійдуть до наукового збірника «Волинський музейний вісник», який буде видано у травні-червні 2014 року. Електронні варіанти надсилати до 1 травня 2014 року із врахуванням наступних вимог:

1. Обсяг до 10 сторінок форматом А4 (шрифт Times New Roman, 14-й кегль, через півтора інтервали). На початку подається ім’я та прізвище автора (у правому кутку), назва статті (по середині), а нижче текст. До роздрукованого тексту має бути доданий електронний варіант у форматі  Word.

2. Посилання на літературу і джерела слід наводити у квадратних дужках з їх наскрізною нумерацією (наприклад [3, 12], де 3 – порядковий номер у списку використаних джерел, 12 – номер сторінки).

3. Ілюстрації (не більше 6) подаються окремо у форматі tiff або jpg з підписами до кожної.

Матеріали приймаються лише з дотриманням вказаних вимог і терміну.

Повідомлення про включення матеріалів до програми круглого столу, запрошення кожному автору будуть надіслані додатково.

Адреса оргкомітету:

43005, м. Луцьк, вул. Шопена, 20

Тел./факс  (0332) 24-25-91, 24-56-19, 24-23-58 (відділ етнографії).

E-mail: [email protected][email protected], [email protected]

для участі у роботі круглого столу

«Музейні колекції писанок: формування,

збереження та популяризація»