Головна » 2014 » July » 10 » Міністерство культури зобов’язало музеї і заповідники підтримувати і розвивати українську ідентичність.

Міністерство культури України в особі Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей до музеїв та заповідників сфери управління Міністерства адресувало лист (№22-617/38 від 7.07.2014 р.) "Щодо заходів, спрямованих на всебічну підтримку та розвиток української ідентичності".

"На виконання доручення Віце прем’єр-міністра України Олександра Сича від 04.07.2014 до листа Міністерства освіти і науки України від 26.06.2014 щодо забезпечення реалізації заходів, спрямованих на всебічну підтримку та розвиток української ідентичності та зменшення негативного впливу інформаційної пропаганди у вітчизняних та іноземних ЗМІ просимо забезпечити проведення на загальнодержавному рівні заходів у зв’язку із 75-річчям підписання пакту Ріббентропа-Молотова та початку Другої світової війни; проведення та сприяння організації виставок, присвяченим ювілеям та памятним датам у громадсько-політичному житті українського народу, історичним постатям, діячам культури, мистецтва, освіти і науки..."

Інформацію про результати проведеної роботи буде акумулювати також вищеназваний Департамент Міністерства культури України.

Джерело: Музейний простір

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 974 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0