Головна » 2014 » July » 3 » Луцьке революційне піаніно нині у Волинському краєзнавчому музеї (ФОТО, ВІДЕО).
Луцьке революційне піаніно нині у Волинському краєзнавчому музеї (ФОТО, ВІДЕО).

Під час Революції гідності у Луцьку, на міському Євромайдані, стояло піаніно, на якому міг зіграти кожен бажаючий. Його подарувала лучанам сім’я Наїдків – Рита Василівна, завідувач бібліотеки Волинського краєзнавчого музею, та Микола Ігоревич, знаний ортопед-травматолог Волинської обласної клінічної лікарні.

2 липня, за попередньою домовленістю з власниками, „революційне” піаніно передано Волинському краєзнавчому музею – на реставрацію та постійне зберігання. Поки що воно представлене увазі відвідувачів на виставці, присвяченій київському і луцькому Євромайданам.

Після реставрації музичного інструмента відвідувачі знову зможуть заграти на ньому ті мелодії, які звучали в буремні дні нашої новітньої історії і надихали учасників боротьби за демократичну і європейську Україну.

Слава Україні! Героям слава!

Сергій Лис,

старший науковий співробітник  Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1233 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7