Головна » 2014 » August » 15 » Квіти та міста на картинах у Володимир-Волинському музеї.
Квіти та міста на картинах у Володимир-Волинському музеї.

15 серпня у Володимир-Волинському історичному музеї відбулося відкриття персональної виставки ковельської художниці Оксани Онищенко. В експозиції представлено 25 художніх творів із зображенням квітів, природи, архітектури міст, виконаних олійними фарбами.

Оксана Онищенко – самобутня художниця, закінчила Київську академію мистецтв, отримавши диплом архітектора-художника. Вона учасниця і співорганізатор близько ста пленерів художників в Україні і Європі, регіональних, обласних, всеукраїнських і міжнародних виставок. Працює в техніці олійного живопису. Її улюблений жанр – міський пейзаж, тож на картинах представлені вулички та архітектура Ковеля, Кракова, Гданська. Її роботи зачаровують щирістю, захоплюють радісним світосприйняттям, теплом, ніжністю і красою віє від хризантем, синього бузку, весняного букета, білих півоній… А все тому, напевно, що Оксана любить життя і в своїх роботах намагається показати красу та глибину речей. Гарні теплі слова про мисткиню говорили місцеві художники: Адам Михалик, Олексій Кумецький, Зінаїда Петровс, Ігор Мацюк.

Джерело: Володимир-Волинський міськвиконком

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 949 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0