Головна » 2014 » Квітень » 11 » Круглий стіл, підбиття підсумків і нагородження переможців ХХ Обласного конкурсу волинської писанки переносяться!

Шановні учасники!

Проведення круглого столу на тему «Музейні колекції писанок: формування, збереження та популяризація» та підбиття підсумків і нагородження переможців ХХ Обласного конкурсу „Волинська писанка третього тисячоліття” відбудеться після Великодня.

Про дату і час проведення заходів буде повідомлено додатково.

Оргкомітет

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 672 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3