Головна » 2013 » Липень » 24 » Колодяжненський музей Лесі Українки запрошує до участі у масових науково-освітніх заходах, приурочених 100-річчю пам'яті Лесі Українки.

1-2 серпня 2013 року у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбудуться масові науково-освітні заходи „Музей збирає друзів”, приурочені 100-річчю пам'яті Лесі Українки.
Початок 1 серпня о 12.00 год.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

1 серпня

12.00 - Панахида біля пам'ятника Лесі Українки в с. Колодяжне
13.00 - „А в нас пісні її лишились” (з участю Наталії Свириденко, народної артистки України, професора, експерта-мизикознавця, солістки Національного Будинку органної і камерної музики (клавесин), м.Київ та Костянтина Ріттеля-Кобилянського, лауреата премії Європарламенту, кращого баритона Європи, внучатого племінника Ольги Кобилянської, Німеччина)
17.00 - Літературна година до 100-річчя Пам'яті Лесі Українки з участю народної хорової капели „Лісова пісня” (художній керівник і диригент, заслужений працівник культури України Олександр Ілюшик)

2 серпня

11.00 - Презентація виставки „Дарунки музею” і набору поштових листівок „Леся Українка в образотворчому мистецтві і живописі”.
11.30 - В гостях у Косачів (фольклорний колектив с.Білин Ковельського району).
13.00 - Круглий стіл „Музей зібрав друзів”.
Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 660 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0