Головна » 2014 » August » 28 » Експонати з волинських музеїв на виставці у Києві.
Експонати з волинських музеїв на виставці у Києві.

21 серпня 2014 року в Національному військово-історичному музеї України у м.Києві відбулося урочисте відкриття виставки «Війна та мир Гетьмана Скоропадського», присвяченої 100-річчю початку Першої світової війни.

Організаторами виставки виступили Міністерство оборони України, Національний військово-історичний музей України, ВГО ПО «Союз «Народна пам’ять», «Музей родини Шереметьєвих», МГО «Київський клуб «Червона зірка».

В урочистому відкритті виставки взяли участь представники державних органів влади, музеїв, наукових установ, військові аташе країн-учасниць Першої світової війни.

На виставці представлені унікальні експонати з Волині, зокрема, з фондів Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового та Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки.

90-мм бомбомет типу Г.Р. з Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 1050 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4