Головна » 2014 » Квітень » 2 » Екскурсія-практикум по виставці „Птахи нашого міста” у Художньому музеї Луцька (ФОТО, ВІДЕО).

2 квітня у Художньому музеї відбулась екскурсія-практикум по виставці «Птахи нашого міста», яку провели Зоя Навроцька та Віктор Чухрай. Учні реабілітаційного центру із задоволенням взяли участь у майстер-класі по виготовленню декоративних птахів із паперу за допомогою працівників Художнього музею Оксани Силюк та Ольги Щерби. Захід відбувся за підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк».

Джерело: Художній музей у Луцьку

Категорія: Художній музей | Переглядів: 767 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1