Головна » 2014 » Жовтень » 08

8 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація каталогу „Писанки другої половини ХХ – початку ХХІ століть. Збірка Волинського краєзнавчого музею”. Це науково-популярне видання приурочене до 85-річчя Волинського краєзнавчого музею та 20-річчя проведення обласного конкурсу писанкарства.

На початку жовтня студенти груп ТЕМ-51 і ТЕМм-51 Луцького національного технічного університету під керівництвом кураторів-тьюторів Олени Пахолюк і Валентини Ткачук відвідали Рокинівський музей історії сільського господарства Волині.

9 жовтня 2014 року об 11.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Слово в боротьбі за волю» (інформаційно-пропагандивна діяльність ОУН–УПА).