Головна » 2014 » Жовтень » 03

У виставковій залі літературно-меморіального музею Лесі Українки с.Колодяжне відкрито персональну виставку витинанок та писанок Андрія Пушкарьова з м.Дніпропетровська.

З 29 серпня у Волинському краєзнавчому музеї експонувалася персональна виставка витинанок та писанок Андрія Пушкарьова з м.Дніпропетровська. На її завершення майстер відвідав Луцьк і з 29 вересня по 1 жовтня провів майстер-класи з виготовлення витинанок для студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» та учнів Луцького центру професійно-технічної освіти.

Третього жовтня у відділі природи Волинського краєзнавчого музею було проведено екологічну годину «Бережіть нас, добрі люди!», присвячене Всесвітньому дню захисту тварин. Рішення про його щорічне відзначення прийняв Міжнародний конгрес прибічників руху захисту природи у Флоренції в 1931 році.