Головна » 2014 » Серпень » 12

У Волинському краєзнавчому музеї 14 серпня о 14.00 год. відбудеться відкриття персональної виставки волинської художниці Валентини Михальської, кавалера ордена княгині Ольги (с.Хворостів Любомльського р-ну).

Нове видання поеми Олени Пчілки «Козачка Олена» (Луцьк: «Надстир'я», 2014, – 58 с.) буде презентовано 13 серпня ц.р. о 12.00 год. під час виїзного засідання Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України з нагоди 10-річчя Музею «Лісової пісні» у Нечимному. До книги ввійшло репринтне відтворення та осучаснений текст маловідомої поеми Олени Пчілки, написаної в 1883 році в с.Колодяжне на Волині і надрукованої в українському альманасі «Рада» (м.Київ) в 1884 році.