Головна » 2014 » Серпень » 02

Нині стежки-дороги закоханих у магію «Лісової пісні» ведуть до Колодяжного, що на Ковельщині, і озера Нечимного, де традиційно впродовж останніх років на початку серпня відбувається літературно-мистецьке свято. Цього року воно співпало з особистою подією у житті заслуженого працівника культури, почесного краєзнавця, кавалера ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня Віри Комзюк: виповнилося 35 років, відколи вона прийшла на посаду завідувачки Колодяжненського літературно-меморіального музею.

На ВолиньPost, з посиланням на інший сайт, опубліковано дивну інформацію – ніби з фондів Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки зникли рідкісні експонати: німецький танк Т-III та самохідна гармата ІСУ-152. Дуже дивно! Тим більше, що це можна було перевірити самим і дати коментар директора цього музею.